Wyjątkowe, zimowe widowisko plenerowe
Animacje świąteczne. Zimowy Teatr Uliczny
Oprawa artystyczny imprezy sylwestrowej. Zimowy Teatr Ulizcny.
Zimowe korowody uliczne
Zimowy teatr uliczny. Pierwsza Gwiazda.
Parady uliczne, teatruliczny, teatry uliczne, korowody uliczne
animacje plenerowe Jarmarczne Harce
Mały Apacz na szczudłach
Kolorowy Cyrk
Dziecięcy Świat
happening żywe rzeźby stacze krakowscy żywe posągi mimowie
Jasełka plenerowo uliczne. Zimowy teatr uliczny.

Szczudlarze na ślubie to wyzwanie, wszystko musi by dopracowane w najdrobniejszym szczególe.Nie ma miejsca na próby lub duble. Mamy tego pełną świadomośc, co sprawia, że nasi klienci otrzymują usługę na nawyższym poziomie z zachowaniem dobrego smaku i niebanalnej estetyki.

Aktorzy na szczudłach towarzyszą Młodej Parze po wyjściu z kościoła, obsypują nowożeńców płatkami kwiatów i stanowią oryginalne tło podczas składania życzeń, a także odgrywają malowniczy element fotografii slubnej.

"Anioły na Szczudłach" - Niebo stoi otworem...
"Anioły na szczudłach" odgrywane przez naszych aktorów szczudlarzy cieszą się z roku na rok coraz wiekszym powodzeniem. To iście niebiańska oprawa ceremonii ślubnej.

 

"Elegancka Para" - Niezwykły orszak

Szczudlarze na ślubie to nie tylko anioły na szczudłach, możemy przygotować także inną charakteryzację. Ciekawą stylizacją jest "Elegancka Para" – ona w pięknej stylowej sukni, kapeluszu i z parasolką - on w eleganckim fraku i cylindrze.

Możemy również zaproponować wynajem większej liczby szczudlarzy oraz mimów w pięknych XVIII wiecznych kostiumach, będących orszakiem pary młodej lub realizację działań artystycznych podczas wesela, np: fire show.

Dla klientów mamy miłe niespodzianki.

PL EN DE IT ES